تیم آرمین تری دی به‌ عنوان گروهی  فعال و معتبر با محتوای فرهنگی , علمی , آموزشی, دینی , هنر و بينندگان پرشمار و بزرگترین گروه در خاورمیانه و همچنین ابزار وب رایگان که در وبلاگ ها و سایت های متعددی استفاده شده ، محل مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شركت‌ها و مؤسسات و سایت ها  در زمينه‌های مختلف  است.

از منظر يک آگهي دهنده انتخاب چنين سايتي براى امور تبليغاتي مجموعه اش نسبت به سايتي که داراى بازديدکنندگان خاص و محدودى است، ارجحيت پيدا مي کند. تبليغات شما روزانه براى هزاران بازدیدکننده نمايش داده مي شود. بدين ترتيب امکان معرفي محصولات و خدمات شما را به هزاران بازديد کننده از داخل و خارج کشور فراهم مي کنید.

مديريت سايت با شناخت كاركردهای ويژه تبليغات و آشنايی كامل با مقوله تبليغات اينترنتی، شما را به كسب موفقيت بيشتر از راه تبليغات مؤثر در فضای ارتباطات جهانی دعوت می‌كند. مديريت سايت همچنين حداكثر تلاش خود را در جهت كسب رضايت مشتريان و همكاران به‌عمل می‌آورد.

 تعرفه درج آگهی در اين سايت به‌شرح زير است:

  نوع

  مکان

 مدت

  مبلغ (تومان)

ایجاد صفحه اختصاصی در سايت

جهت معرفی کامل

یک ماه

30,000

بصورت لینک

سمت چپ یا راست
کلیه صفحات

یک ماه

4,000

بصورت بنر یا لوگو

سمت چپ یا راست
کلیه صفحات

یک ماه

8,000

بصورت بنر یا لوگو

وسط صفحه اول

یک ماه

15,000

بصورت بنر یا لوگو

  بالای تمام صفحات

یک ماه

20,000

ثبت دامين به نام خودتان

5 مگابايت هاست

یک سال
طراحی 3 صفحه

150,000

* اندازه لوگو  120 در 60 پیکسل

* اندازه بنر 468 در 60 پیکسل

* در صورت دریافت پکیج ایجاد صفحه اختصاصی یا ثبت دامین به نام خودتان, احتیاج به انتخاب پکیج های تبلیغاتی لینک, بنر یا لوگو را نیز دارید تا بازدیدکنندگان از صفحات تبلیغاتی شما با خبر شوند.

ضمن تشكر از حسن نظر شما در انتخاب سايت آرمین تری دی به‌عنوان رسانه همكار و ميزبان آگهی‌های خبری و تبليغاتی خود، توجه شما را به نكات زير نيز جلب می‌كنم.

1. هزينه‌های اعلام‌شده در جدول بالا صرفاً هزينه درج آگهی است. در صورت نياز به طراحی آگهی ( لوگو, بنر ... )، هزينه آن جداگانه محاسبه خواهد شد.
2. فايل آگهی شما برای اطمينان از نمايش صحيح و افزایش بازدید شما، در فضای اين سايت قرار داده می‌شود و بنر آگهی به سايت شما لينك خواهد شد.
3. به آگهی‌های شش‌ماهه %20 و به آگهی‌های يك‌ساله %30 تخفيف تعلق می‌گيرد.
4. در مورد هر گونه تغيير در جدول بالا و شكل‌های ديگر تبليغات و اجرای طرح‌های ويژه تبليغاتی، مذاكره خواهد شد.
5. تصاوير تبليغاتي شما پس از تاييد بر روى سايت قرار خواهند گرفت.

برای تماس با ما, می توانید از فرم تماس استفاده کنید.
در صورت نیاز, ایمیل ما برای تماس مستقیم:

Powered by Armin3D.com™ © 2004/2024 - All Rights reserved ® - Contact us